Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

E - Trening

Witam gorąco zawodników i ich rodziny.

Mam nadzieję, że wszystkim dopisuje zdrowie😊.
Pomimo trudnej sytuacji każdy z trenerów stara się zmobilizować Was do trenowania z uwzględnieniem warunków w jakich się znajdujemy. Wysyłamy Wam materiały do ćwiczeń oraz zadania do wykonania. Ale to od Was zależy, czy macie w sobie tyle samodyscypliny, żeby zgodnie z zaleceniami trenera pracować. Wierzę, że tak jest.
Mamy fantastyczną grupę zawodników i ich rodziców, którzy w wielu sytuacjach nam pomagali. Zasługują na medal. Odrabianie z dziećmi zadań, którymi zasypują ich nauczyciele i dodatkowe treningi do wykonania to spore wyzwanie😊. Dziękuję wszystkim rodzicom za współpracę, kontakt, miłe słowo oraz filmy i zdjęcia z wykonywanych ćwiczeń. To bardzo miłe i budujące.
Poniżej umieszczam linki do filmów, które udostępniła Pani Maria Burnagiel i już dotarły do niektórych😊. Podczas wykonywania tych ćwiczeń konieczna jest współpraca rodziców lub starszego rodzeństwa :).
Pamiętajmy o bezpieczeństwie! Miejsce, w którym ćwiczycie musi być przygotowane pod kątem bezpieczeństwa. Powinniście znajdować się daleko od przedmiotów, które możecie strącić.

https://www.facebook.com/456628774357753/posts/2935888189765120/

https://www.facebook.com/456628774357753/posts/2948513175169288/

Poniżej jeszcze jeden film - to ćwiczenia koordynacyjne z piłeczko-skarpetkami, który wcześniej wysyłałam (pomijamy ćwiczenie z trzema piłeczkami). To też ćwiczenia, które należy powtarzać i powtarzać😊.

https://www.youtube.com/watch?v=q8YgZR3GGU4&list=PLP4P0Wa_Csi38y1rlgSjJ3txaXoI7fZ6h&index=3
 
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i ze sportowym pozdrowieniem.

Anna Piotrowska

 

Facebook

Menu