Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

IX miejsce Darii Marcinkiewicz w Ogólnopolskim Turnieju „Gwiazdka ze szpadą”

6.12.2020r.w Gliwicach odbył się OTK „Gwiazdka ze szpadą”. Turniej ten z pewnością przejdzie do historii ze względu na organizację w ścisłym reżimie sanitarnym.
Nasz klub reprezentowało 6 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: młodzik i dzieci. Ze względu na sytuację epidemiologiczną był to pierwszy nasz start od marca 2020r.

Bardzo dobrze powalczyła Daria Marcinkiewicz zajmując IX miejsce w kategorii dzieci. W tej kategorii startowało 56 zawodników. Daria od początku świetnie wystartowała wygrywając wszystkie walki w grupie i tym samym od razu awansując do 32. Następnie o awans do 16 pokonała zawodniczkę z Torunia wynikiem 8 : 3. Niestety w walce o finałową ósemkę przegrała z zawodniczką z Siemianowic Śląskich wynikiem 8 : 6.

Równie udany start zaliczyła Ronja Szych – Karwat w kategorii młodzik, Gwiazdka_ze_szpada_2020która po dobrych walkach grupowych od razu awansowała do 32, następnie pokonała zawodniczkę z Krakowa wynikiem 9 : 7 i awansowała do pierwszej 16. Niestety o awans do ósemki uległa zawodniczce również z Krakowa ostatecznie zajmując 15 miejsce.

Miejsca pozostałych zawodników:

       Michał Basierak kategoria młodzik – miejsce 19

       Wiktoria Król kategoria młodzik – miejsce 25

       Antonina Padło kategoria młodzik – miejsce 26

 

Facebook

Menu