Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

XIV Turniej ZŁOTY KASZTAN 2018 - wyniki

CZOŁOWE ÓSEMKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH
zuchy dziewczęta  |  zuchy chłopcy  |  dzieci dziewczęta  |  dzieci chłopcy
młodzik dziewczęta | młodzik chłopcy


ZUCHY dziewcząt - 2009/młodsi
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 CISZOŃ Maria PTG SOKÓŁ Mielec POL
2 VASYLCHENKO Polina UZGHOROD UKR
3
3
LEWANDOWKA Sara
MISIAK Paulina
UKS TRÓJKA Radlin
GRYF Mielec
POL
POL
5 BIAŁAS Milena UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. POL
6 BUDNIK Magdalena UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. POL
7 MAKSELON Kaja SPKS JAKUB Więcławice POL
8 ŻUREK Aleksandra MKS GRYF Mielec POL


ZUCHY chłopcy - 2009/młodsi
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 RONERR Michał UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. POL
2 SCHAB Maciej PTG SOKÓŁ Mielec POL
3
3
KOSZTYŁA Antoni
LEŚNIAK Bartosz
PTG SOKÓŁ Mielec
SKS Grass-Hopper Kalwaria
POL
POL
5 SZCZYTOWSKI Szymon UKS KOSYNIER Gliwice POL
6 RYCZEK Kajetan KS CRACOVIA 1906 POL
7 KAPINOS Witold UKS Sokolik Krosno POL
8 LUBAS Szymon PKS JAKUB Więcławice POL

zuchy dziewczęta  |  zuchy chłopcy  |  dzieci dziewczęta  |  dzieci chłopcy
młodzik dziewczęta | młodzik chłopcy

 
DZIECI dziewcząt - 2007/2008
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 GOCZAŁ Alicja SKS Grass-Hopper Kalwaria POL
2 JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST Gliwice POL
3
3
MRÓZ Martyna
ŁABUDA Hanna
PTG SOKÓŁ Mielec
PTG SOKÓŁ Mielec
POL
POL
5 VYSOTSKAYA Maryia UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. POL
6 DROZDOWSKA Hanna PTG SOKÓŁ Mielec POL
7 FRYDRYCH Małgorzata UKS Sokolik Krosno POL
8 GORYCZKA Ewa PIAST Gliwice POL


DZIECI chłopcy - 2007/2008
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 WŁODARCZYK Piotr KS SZPADA Wadowice POL
2 ADAMCZYK Mikołaj KS SZPADA Wadowice POL
3
3
DURNEVYCH Myron
SPANDEL Piotr
UZCHOROD
UKS TRÓJKA Radlin
UKR
POL
5 CYNAR Adam UKS SOKOLIK Krosno POL
6 ALEKSANDROWICZ Mikołaj KS CRACOVIA 1906 POL
7 URBANIK Bartłomiej UKS Sokolik Krosno POL
8 KUBACKI Michał UKS Sokolik Krosno POL

zuchy dziewczęta  |  zuchy chłopcy  |  dzieci dziewczęta  |  dzieci chłopcy
młodzik dziewczęta | młodzik chłopcy

 
MŁODZIK dziewcząt - 2005/206
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 ŚRODA Zuzanna UKS SOKOLIK Krosno POL
2 RADWAN Patrycja KS SZPADA Wadowice POL
3
3
OSTROWSKA Paulina
ŻYCHOWSKA Roksana
PIAST Gliwice
UKS SOKOLIK Krosno
POL
POL
5 RONER Karolina UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. POL
6 HOJDA Małgorzata ZERWIKAPTUR Kraków POL
7 GIBAS Wiktoria SKS Grass-Hopper Kalwaria POL
8 GARUS Oliwia SKS Grass-Hopper Kalwaria POL

 

MŁODZIK chłopcy - 2006/2006
  NAZWISKO I IMIĘ KLUB KRAJ
1 FILEK Ireneusz SKS Grass-Hopper Kalwaria POL
2 SPANDEL Paweł UKS TRÓJKA Radlin POL
3
3
MACHNIK Oliwier
SZÓSTEK Jakub
KKS Kraków
UKS TRÓJKA Radlin
POL
POL
5 LEWANDOWSKI Igor UKS TRÓJKA Radlin POL
6 KWAŚNIK Dominik PTG SOKÓŁ Mielec POL
7 WODNIAK Szymon SKS Grass-Hopper Kalwaria POL
8 DROZDOWSKI Szymon PTG SOKÓŁ Mielec POL

zuchy dziewczęta  |  zuchy chłopcy  |  dzieci dziewczęta  |  dzieci chłopcy
młodzik dziewczęta | młodzik chłopcy
 

Wyniki eliminacji grupowych  i bezpośrednich, oraz kompletną klasyfikację końcową można zobaczyć klikając tutaj

 

Facebook

Menu