ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Wtorek 14 sierpnia 2018 r. - 225 dzien roku

 

 

Aktualności

FESTYN SZKOLNY

24.05.2018

Konkurs recytatorski

24.05.2018

24.05.2018 r. w Skrzyszowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Liryczne przemyślenia kobiet". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Zegar przygotowywany przez p. Elżbietę Curyło-Kowalczyk oraz Paulina Kozioł i Emilia Wzorek przygotowywane przez p. Bożenę Iwan. Uczniowie zaprezentowali wiersze polskich poetek. Gratulujemy udanej prezentacji.

DROGI DO NIEPODLEGŁEJ

23.05.2018

22.05.2018 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Drogi do Niepodległej Polski" organizowany przez Zespół Szkolno-przedszkolny w Rzuchowej. W konkursie wiedzy I miejsce w kategorii klas IV - VI zdobyła drużyna w składzie: Szymon Stańczyk, Eliza Zegar, Łukasz Jeleń, a II miejsce w kategorii klas VII i gimnazjum zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Siemek, Wiktoria Stepek, Jakub Jurczyk. Uczniów przygotowały do konkursu: p. Jolanta Krakowska i p. Anna Niemiec. W konkursie plastycznym III miejsce w kategorii klas I - III zdobyła Martyna Kipias, w kategorii klas IV - VI, III miejsce zajął Oskar Frączek, a w kategorii klas VII i gimnazjum - III miejsce zajęła Roksana Sarad. Uczniowie przygotowali prace konkursowe pod kierunkiem: p. Lucyny Hajduk i p. Iwony Poręby. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawował p. Anna Serek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

III FESTIWAL GRUP TANECZNYCH

12.05.2018

10.05.2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w III FESTIWALU PRZEDSZKOLNYCH GRUP TANECZNYCH, który odbył się w Bibliotece w Szynwałdzie. Mali tancerze zaprezentowali układ choreograficzny, doskonalony pod kierunkiem wychowawców: p. Alicji Stańczyk i p. Małgorzaty Wójtowicz, a opracowany przez p. Przemysława Guśtaka. Gratulujemy sześciolatkom udanej prezentacji.

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie