ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Piątek 16 kwietnia 2021 r. - 105 dzien roku

 

 

Aktualności

Pomoc psychologiczna

31.03.2021

 

Życzenia Wielkanocne

31.03.2021

 

 

Uczniowie naszej szkoły przesyłają życzenia świąteczne wszystkim pracownikom szkoły oraz kolegom i koleżankom:

KLASA VII A - https://youtu.be/7oQhf6i9Hlk

KLASA I A - https://youtu.be/Hb8r-ixxwGk

KLASA V A - https://youtu.be/VxCf2rI8uI8

KLASA IV A - https://youtu.be/O57eSwjfRyM

Konkurs wiedzy

23.03.2021

15 marca 2021 r. odbyło się podsumowanie VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie. Jury konkursowe przyznało następujące miejsca i wyróżnienia: w kategorii poezja śpiewana – III miejsce zajął Jakub Podraza z kl 7b, w kategorii praca plastyczna wyróżnienie otrzymał Adrian Zegar z kl. 5a, w kategorii prezentacja multimedialna wyróżnienie otrzymali: Angelika Sądowicz i Mateusz Chrupek z kl.8a. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczycieli: p. Marii Plebanek, p. Iwony Poręby, p. Edyty Piotrowskiej, p. Anny Niemiec. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

 

 

 

 

 

Konkurs dla Czytelników

19.03.2021

19.03.2021 r. odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych „Moja zakładka do książki”, ogłoszonego przez bibliotekę szkolną. Młodzi czytelnicy, od niedawna dołączyli do grona czytelników, wypożyczyli już pierwsze książki, a teraz nadszedł czas na zaprojektowanie zakładki. Pomysłów było sporo.

Konkurs szkolny

19.03.2021

19.03.2021 r. odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników szkolnego konkursu poetycko-plastycznego dla uczniów klas 1 – 3 „WITAJ WIOSNO”. Zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych – uczestnicy musieli nie tylko ułożyć wiersz o wiośnie, ale również odpowiednio go zapisać i wykonać ilustrację. Wśród zgłoszonych prac pojawiły się prawdziwe „perełki”. Powstały wesołe wiersze, które mimo chłodu na dworze sprawiły, że w szkole już zagościła wiosna. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie