ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Piątek 21 września 2018 r. - 263 dzien roku

SP Szynwałd - NEWS


Pokaż aktualności z roku:

UWAGA

01.09.2018

Na stronie szkoły widnieje nowy, obowiązujący od 10 IX, podział godzin.

KOMUNIKAT

26.08.2018

BIBKLIOTEKA SZKKOLNA

ZAPRASZA PO ODBIÓR PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

 

 

 

FESTYN SZKOLNY

24.05.2018

Konkurs recytatorski

24.05.2018

24.05.2018 r. w Skrzyszowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Liryczne przemyślenia kobiet". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Zegar przygotowywany przez p. Elżbietę Curyło-Kowalczyk oraz Paulina Kozioł i Emilia Wzorek przygotowywane przez p. Bożenę Iwan. Uczniowie zaprezentowali wiersze polskich poetek. Gratulujemy udanej prezentacji.

DROGI DO NIEPODLEGŁEJ

23.05.2018

22.05.2018 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Drogi do Niepodległej Polski" organizowany przez Zespół Szkolno-przedszkolny w Rzuchowej. W konkursie wiedzy I miejsce w kategorii klas IV - VI zdobyła drużyna w składzie: Szymon Stańczyk, Eliza Zegar, Łukasz Jeleń, a II miejsce w kategorii klas VII i gimnazjum zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Siemek, Wiktoria Stepek, Jakub Jurczyk. Uczniów przygotowały do konkursu: p. Jolanta Krakowska i p. Anna Niemiec. W konkursie plastycznym III miejsce w kategorii klas I - III zdobyła Martyna Kipias, w kategorii klas IV - VI, III miejsce zajął Oskar Frączek, a w kategorii klas VII i gimnazjum - III miejsce zajęła Roksana Sarad. Uczniowie przygotowali prace konkursowe pod kierunkiem: p. Lucyny Hajduk i p. Iwony Poręby. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawował p. Anna Serek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

III FESTIWAL GRUP TANECZNYCH

12.05.2018

10.05.2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w III FESTIWALU PRZEDSZKOLNYCH GRUP TANECZNYCH, który odbył się w Bibliotece w Szynwałdzie. Mali tancerze zaprezentowali układ choreograficzny, doskonalony pod kierunkiem wychowawców: p. Alicji Stańczyk i p. Małgorzaty Wójtowicz, a opracowany przez p. Przemysława Guśtaka. Gratulujemy sześciolatkom udanej prezentacji.

KONKURS RECYTATORSKI

12.05.2018

10.05.2018 r. w Skrzyszowie odbył się XVII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁY. Szynwałd reprezentowali: Aleksandra Rogoż, Anna Zięba, Aneta Jop i Szymon Stańczyk. Jury przyznało II miejsce uczennicy klasy IIa - Oli Rogoż i wyróżnienie Szymonowi Stańczykowi z kl. VIa. Uczniów przygotowali do konkursu: p. Lucyna Hajduk, p. Jolanta Szczęch, p.Agnieszka Guzy. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

Jestem cząstką przyrody

09.05.2018

9.05.2018 r. w Łękawicy ogłoszono wyniki XIII Gminnego Konkursu Przyrodniczego "JESTEM CZĄSTKĄ PRZYRODY", w którym uczennica klasy VIB - Nikola Smoleń zajęła II miejsce. Szóstoklasistka przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem wychowawcy - p. Anny Stańczyk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

MÓJ LAS

09.05.2018

8.05.2018 uczniowie: Michał Laska z kl. IIa, Piotr Guściara z kl. IIIa, i Patrycja Kmiecik z kl. VIIa uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu "MÓJ LAS", które odbyło się w siedzibie RDLP w Krakowie. W kategorii klas I-III Piotr Guściara zajął I miejsce, a Michał Laska otrzymał wyróżnienie. Patrycja Kmiecik zdobyła IV miejsce w kategorii klas VII i gimnazjum. Po nagrody, wszyscy wyróżnieni uczestnicy konkursu pojechali do Nadleśnictwa Miechów, gdzie wzięli także udział w akcji "Sadzimy las" oraz w zajęciach warsztatowych, przygotowanych przez edukatorów z Nadleśnictwa. Był to dzień pełen wrażeń. Uczniów do konkursu przygotowały: p. Maria Chwistek, p. Lucyna Hajduk, p. Alicja Flis-Musiał. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie