zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Zespół Szkoły Podsatwowej i Gimnazjum W Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Poniedziałek 29 maja 2017 r. - 148 dzien roku

 

 

Aktualności

TURNIEJ JUDO

29.05.2017

27 maja UKS Wolania zorganizował WOLAŃSKI TURNIEJ JUDO z okazji Dnia Dziecka. Naszą szkołę reprezentowali: Ania Plebanek, Martyna i Milena Siemek, Oliwka Malinowska, Wojtek Malinowski, Jakub Szczęch oraz Szymon Stańczyk.  Nasi uczniowie zdobyli złote i srebrne medale w swoich kategoriach wagowych. Po uroczystym podsumowaniu Turrnieju oraz wręczeniu medali świętowano Dzień Dziecka przy muzyce, zabawie  i grillu. Naszym zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie szkoły i GRATULUJEMY. Opiekunce i trenerce, pani Justynie Dziurawiec, serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zawodów. 

GALERIA

FESTYN RODZINNY

28.05.2017

ZACHOWAĆ OD ZAPOMNIENIA

25.05.2017

23.05.2017 r. w Łękawicy odbył się III Międzyszkolny Konkurs Poezji Elżbiety Stepskiej-Kot „ZACHOWAĆ OD ZAPOMNIENIA” dla uczniów szkoły podstawowej. Szynwałd reprezentowali: Martyna Kępowicz z klasy VB i Szymon Stańczyk z kl. VA. Nasi reprezentanci otrzymali: Martynka – wyróżnienie, a Szymon - Wyróżnienie Specjalne Wójta Gminy Skrzyszów – Pana Marcina Kiwiora. Uczniów przygotowali do konkursu nauczyciele języka polskiego: p. Bożena Iwan i p. Jolanta Szczęch. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

KONKURS WIEDZY o NIEMCZECH

25.05.2017

6.05.2017 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o Niemczech „WIE GUT KENNST DU DEUTSCHLAND, UNSER NACHBARLAND?” dla uczniów gimnazjum, zorganizowany przez p. Natalię Kawę. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
IV miejsce (ex aequo) - Aleksandra Jacher i Szymon Magdziarczyk 
III miejsce - Kinga Jeleń 
II miejsce - Łukasz Zegar
I miejsce - Daniel Broccato. Gratulujemy!

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

20.05.2017

19.05.2017 r. w Łękawicy odbyła się GMINNA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla uczniów klas I – III. Naszą szkołę reprezentowały Weronika Bańdur i Martyna Usarz z kl. IIIa. Uczennice przygotowała do konkursu p. Alicja Flis-Musiał.

© Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szynwałdzie