ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Niedziela 16 grudnia 2018 r. - 349 dzien roku

 

 

Aktualności

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

29.11.2018

 OGŁOSZENIE

Na podstawie art.38 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 2204), w związku z §5 ust. 1 umowy użyczenia z dnia 31.12.2001 roku, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie ogłasza I publiczny przetarg ustny nieograniczony na wynajem pomieszczenia o powierzchni użytkowej wynoszącej 15.60 m2 mieszczącegosię na parterze segmentu B w budynku  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie, z przeznaczeniem go na kiosk spożywczo-przemysłowy.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

 

OGŁOSZENIE O PRZETARGU;

OŚWIADCZENIE CZŁONKA KOMISJI PRZETARGOWEJ;

OŚWIADCZENIE OSOBY PRZYSTĘPUJĄCEJ DO PRZETARGU;

INFORMACJE O PRETARGU;

REGULAMIN PRZETARGU;

PROTOKÓŁ Z PRZETARGU

Konkurs wiedzy

08.11.2018

7.11.2018 r. dwa zespoły uczniowskie: młodszy w składzie: Weronika Bańdur, Hubert Zabawa i Miłosz Zabawa oraz starszy w składzie: Jakub Bednarski, Hubert Chrupek i Tobiasz Zegar wzięły udział w Konkursie Wiedzy Historycznej „Od Oleandrów do Łowczówka”. Konkurencja była duża, a zadania konkursowe nie należały do najłatwiejszych. W rezultacie w kategorii klas VI – VI drużyna Szynwałdu zajęła II miejsce, a w kategorii klas VII – VIII i gimnazjum – siódme. Uczniów przygotowała do konkursu p. Jolanta Krakowska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Tym, co swoich imion nie mają...

01.11.2018

Po raz kolejny inicjatywa Samorządu Uczniowskiego, działającego pod opieką p. Agnieszki Guzy, p. Anny Sikorskiej, p. Zofii Skruch oraz p. Eweliny Pyrz, spotkała się z pozytywnym oddzewem młodzieży szkolnej. W ostatnich dniach w czasie akcji "TYM, CO SWOICH IMION NIE MAJĄ NA GROBIE..." zgromadzono 60 wiązanek, które w przeddzień Listopadowego Święta dzieci i młodzież złożyli na opuszczonych grobach na cmentarzu parafialnym oraz na grobach poległych w walce za Ojczyznę - na cmentarzu oraz pod Pomnikiem w Paprociach. Bardzo dziękujemy dzieciom, młodzieży oraz rodzicom, którzy z wielkiem zapałem i twórczą pasją przyczynili się do ozdobienia grobów i uczczenia pamięci zmarłych. 

Fotorelacja, autorstwa p. Eweliny Wójtowicz

SZYNWAŁD DLA NIEPODLEGŁEJ

30.10.2018

 

 

fotoleracja - autorstwa p. Eweliny Wójtowicz...

Bardzo dziękujemy pani KAROLINIE MOCHYLSKIEJ - właścicielce kina plenerowego za uatrakcyjnienie naszego wieczoru i wyświetlenie prezentacji na profesjonalnym sprzęcie.

 

29.10.2018 odbyła się uroczystość patriotyczna „SZYNWAŁD DLA NIEPODLEGŁEJ”. Rozpoczęła się mszą świętą w intencji Ojczyzny. Po mszy św. uczniowie, rodzice i społeczność Szynwałdu uczestniczyli w Apelu Poległych pod pomnikiem. Głównym punktem tej inicjatywy było jednak wspólne niepodległościowe śpiewanie przy ognisku. Dzięki życzliwości Ochotniczej Straży Pożarnej i pracowników obsługi szkoły zapłonął ogień,

 

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie