ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Środa 22 listopada 2017 r. - 325 dzien roku

 

 

Aktualności

Tenis stołowy

21.11.2017

17.11.2017 r. odbyły się GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Usarz, Katarzyna Laska, Kamil Kaczor i Ireneusz Plebanek. W rozgrywkach drużynowych dziewczęta – Katarzyna Laska i Natalia Usarz zdobyły I miejsce, a w rozgrywkach indywidualnych dziewcząt, Kasia zajęła miejsce III. W kategorii rozgrywek indywidualnych chłopców, Ireneusz Plebanek zdobył również III miejsce. Uczniów przygotowała do udziału w zawodach p. Agata Gębica.

Igrzyska szachowe

17.11.2017

15.11.2017 odbyły się GMINNE IGRZYSKA DZIECI W SZACHACH "O PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW". Drużyna z Szynwałdu w składzie: Daria Wątroba, Mateusz Chrupek, Tomasz Nalepka, Hubert Chrupek, zajęła I miejsce! Opiekę nad uczniami podczas zawodów sprawowała p. Agata Gębica. Gratulujemy młodym szachistom i życzymy kolejnych sukcesów.

16.11.2017 r. odbyły się POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. Drużyna szachistów z Szynwałdu, w składzie: Gabriela Podraza, Arkadiusz Wątroba, Mateusz Nalepka, Sebastian Wątroba wywalczyła II miejsce w powiecie. Opiekę nad uczniami podczas zawodów sprawowała p. Teresa Stańczyk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Warsztaty historyczne

17.11.2017

14.11.2017 r. klasy IIIab gimnazjum z opiekunami – p. Anną Niemiec i p. Jolantą Krakowską, a 17.11.2017 r. klasy VIIab wraz z p. Bożeną Iwan i nauczycielem historii wzięły udział w warsztatach edukacyjnych „JAK ZAWSZE – ZA HONOR SIĘ BIĆ”. Zajęcia odbywały się w Izbie Pamięci Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Tarnowie, a ich celem było pogłębienie wiedzy na temat II Wojny Światowej widzianej z perspektywy żołnierzy walczących na różnych frontach.

Wycieczka do Warszawy.

15.11.2017

14.11.2017 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnej wycieczce do Warszawy. Młodzież zwiedziła m.in. Stare Miasto, Zamek Królewski i Sejm. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Beata Mazur.

Święto Niepodległości

11.11.2017

11.11.2017 r. w Skrzyszowie odbyły się GMINNE OBCHODY 99. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. W uroczystości wzięła udział reprezentacja uczniów naszej szkoły, uczestnicząc w mszy świętej za Ojczyznę i składając wieniec pod Pomnikiem Wdzięczności. Gminnym obchodom Święta Niepodległości towarzyszył także koncert okolicznościowy Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”. Opiekę nad pocztem sztandarowym reprezentującym naszą szkołę sprawowała p. Edyta Piotrowska.

© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie