ďťż
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
Szkoła Podsatwowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie
  »  Strona główna   »  Aktualności   »  Galeria   »  Kontakt
Niedziela 22 października 2017 r. - 294 dzien roku

Szkoła, Szynwałd i okolica

 

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 im. ARMII KRAJOWEJ i GIMNAZJUM w SZYNWAŁDZIE

zaprasza wszystkich chętnych do nauki w naszej Szkole.


ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:
Szkoła Podstawowa rozpoczyna pracę z dziećmi 6-letnimi w oddziałach przedszkolnych. W grupach tych prowadzone są zajęcia z religii, języka angielskiego oraz zajęcia taneczne. Uczniowie mogą również korzystać ze świetlicy szkolnej, stołówki, biblioteki oraz odpłatnych wyjazdów na basen w Tarnowie.

SZKOŁA PODSTAWOWA:
prowadzi zajęcia w odnowionych salach lekcyjnych, klasopracowniach, nowej sali informatycznej. Uczniowie korzystają z zajęć dodatkowych: uzupełniających wiedzę oraz kółek zainteresowań rozwijających umiejętności i zdolności uczniów. Codziennie czynna jest świetlica szkolna, stołówka, biblioteka. Można zapisać się również na dodatkowe, odpłatne wyjazdy na basen w Tarnowie.

GIMNAZJUM:
proponuje uczniom naukę w klasach z dodatkowymi zajęciami z języka niemieckiego, informatyki oraz pracę w teatrze szkolnym, w którym młodzież rozwija umiejętności teatralne, artystyczne, poetyckie itp.

 Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej, przejdź do dalszych działów tej strony, z których dowiesz o historii Szkoły, poznasz naszego Patrona,   naszą miejscowość i Gminę.

Wersja do druku
© Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie